APRAŠYMAS

Šiais metais SWM vasaros sporto stovykla tęsia praeitų metų temą ir jums siūlo patirti geriausią savo vasaros nuotykį! Stovyklos tema: “Survivor: 4 gentys” Šių metų tema atspindės visiems gerai žinomą televizijos žaidimą ,,Išlikimas”. Garantuojame, jog varžybinio azarto, komandinio darbo, ištvermės, fizinio ir protinio aktyvumo čia netrūks! Stovykloje gali dalyvauti kiekvienas, esantis 13 – 18 metų amžiaus, todėl nesvarbus jūsų sportinis pasirengimas – veiklos bus pritaikytos kiekvienam. Galėsite gilinti įgūdžius gatvės gimnastikoje, krepšinyje, tinklinyje, futbole, šokiuose ir daug kitų! Vakarais dienos įspūdžius stiprinsime maudynėmis, leisimės į jaukius pokalbius prie laužo ar stebėsime filmą po atviru dangumi. Aktyviausios komandos „gentys“ stovyklos metu bus apdovanotos prizais. Taip pat jūsų laukia PASLAPČIŲ SALA, apie kurią sužinos tik stovyklos dalyviai. Ar jūs pasiruošę geriausiam savo vasaros nuotykiui?

AMŽIUS: 13 – 18 metų jaunimas
MAITINIMAS: 3 kartai per dieną / pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
APGYVENDINIMAS: Bendrose talpiose kareiviškose palapinėse. (Merginų ir vaikinų grupės apgyvendintos skirtingose palapinėse)
KAINA: 180 €

ATVYKMO LAIKAS: Liepos 23 d. / 10 – 12 val.
IŠVYKIMO LAIKAS: Liepos 28 d. / 18 – 19 val.
STOVYKLOS VIETA: Mažeikių raj., Bružų km., Tirkšlių g. 76

STOVYKLOS VADOVAS / MARIUS KAZLAUSKAS:
Telefono nr.: +370 622 38970 / El. paštas: info@swm.lt

Sutiksime jus ir aprodysime stovyklą, bendrausime būriuose, aptarsime artėjančių dienų veiklas. Tikimės, kad jau pirmą vakarą surasi naujų draugų! Ir kad entuziazmas leis ramiai sulaukti rytojaus, kuris bus kupinas nuotykių!

Tai pirmoji užduotis, kuri mums kasdienybė, o jums gali pasirodyti iššūkis. Rytinė mankšta, sveiki pusryčiai ir gaivus vanduo – tai derinys, kuris jus pažadins visai dienai! Būtinai aptarsime stovyklos taisykles bei turėsime pirmąją gimnastikos treniruotę – supažindinsime su pagrindais ir kiekvieną išmokysime kažką naujo. Antroje dienos pusėje dirbsime būriuose bei ruošimės prisistatymams. Turime tiek daug laiko viskam nuveikti! O vakare, po prisistatymų, neapsieisime be krikštynų bei slaptos užduoties stovyklos metu.

Tikriems gimnastams rytinė rutina nebaisi – rytinė mankšta, čempionų pusryčiai ir gaivinantis vanduo vėl žadins stovyklautojus! Tai diena, kurios metu bus tiek sporto, kiek olimpiada dar nematė. O vakare, jeigu stovyklos dalyviai sutelks bendras jėgas ir išspręs stovyklos slaptąją užduotį, stovyklautojų laukia komandinis apdovanojimas!

Iškart po rytinės rutinos prasidės bureliai, o popiet Marius Praniauskas, daugkartinis Mažeikių gatvės gimnastų varžybų nugalėtojas ir prizininkas atvyks stovyklautojus pamokyti gatvės gimnastikos. Su mumis jis praleis daugiau nei pusdienį, todėl kiekvienas turės galimybę tiek išmokti kažką naujo, tiek pabendrauti su šia pozityvia asmenybe.

Jos metu rytas nesiskirs nuo kitų. Mes jau baigiame išsiugdyti discipliną sportuoti ryte ir šypsotis! Tai diena skirta prisiminti nueitą 6 metų Mažeikių gatvės gimnastų kelią. Pristatysime organizaciją, jos veiklą, savanorystės galimybes. Vakare laukia laužas: gitara ir mėnesiena jungs stovyklautojus į vieną puikų prisiminimą!

Ryte kylame ir toliau kartu mankštintis, praustis ir stipriai papusryčiauti, nes artėja įspūdžių kupina diena! Po ryto veiklų, popiet, į svečius atvyksta Žemaitijos Skautai su savo įtraukiančia programa apie išgyvenimą ir pagrindinius skautavimo principus. Vakarui esame paruošę ypatingą dovaną stovyklautojams. Tik dalyviai sužinos kokia ji.

Priešpaskutinės dienos rytas nesiskirs nuo kitų, nebent atsikėlimo laiku. Paskutinės dienos popietė bus skirta edukacijai apie mitybą bei asmeninio mitybos plano susistatymui. O vakaras skirtas jums ir jūsų draugams paskutiniam pasisedėjimui prie laužo ar būriuose.

Paskutinį stovyklos rytą kartosime visos savaitės rutiną. Tuomet, atliksime paskutinę treniruotę bei eisime aptarti stovyklos. Popiet, tvarkysimės ir keliausime namo.

STOVYKLOS DALYVIO INFORMACIJA:

STOVYKLOS DALYVIO TĖVŲ/GLOBĖJŲ INFORMACIJA: