Tai pažengusiųjų, besidominčių gatvės gimnastika, stovykla, skirta 14 – 19 metų amžiaus jaunimui. Stovyklos trukmė: 9 dienos – nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio vakaro. Visos stovyklos metu bus sprendžiamos keturių stichijų – vandens, žemės, oro ir ugnies, užduotys. Kiekviena stovyklos diena susideda iš mankštos, būrelių, kviestinio svečio paskaitos ir organizatorių paruoštos programos.

Maitinimas – 3, sotūs kartai per dieną – pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
Apgyvendinimas – bendrose talpiose kareiviškose palapinėse.
Merginų ir vaikinų grupės apgyvendintos skirtingose palapinėse.

KAINA: 160 €
Data: Liepos 19 – 28 dienomis
Adresas: Mažeikių raj., Bružų km., Tirkšlių g. 76

Stovyklos metu organizuojami būreliai, aktyvios / fizinės veiklos, tobulinami komandiniai, kooperavimosi įgūdžiai. Rengiamos sportinės olimpiados, estafetės, telentų vakarai. Vakarais renkamės prie bendro laužo gitaros muzikiniame fone, bendraujame, aptariame dienos įspūdžius, spėliojame šaradas. Vienas vakaras skirtas filmui po atviru dangumi. Stovyklos dienotvarkės griežtos, taip laviname stovyklautojų discipliną.

IŠSAMŪS KIEKVIENOS STOVYKLOS DIENOS APRAŠYMAI JAU NETRUKUS!

Sutiksime jus ir aprodysime stovyklą, bendrausime būriuose, aptarsime artėjančių dienų veiklas. Tikimės, kad jau pirmą vakarą surasi naujų draugų! Ir kad entuziazmas leis ramiai sulaukti rytojaus, kuris bus kupinas nuotykių!

Tai pirmoji užduotis, kuri mums kasdienybė, o jums gali pasirodyti iššūkis. Rytinė mankšta, sveiki pusryčiai ir gaivus vanduo – tai derinys, kuris jus pažadins visai dienai! Būtinai aptarsime stovyklos taisykles bei turėsime pirmąją gimnastikos treniruotę – supažindinsime su pagrindais ir kiekvieną išmokysime kažką naujo. Antroje dienos pusėje dirbsime būriuose bei ruošimės prisistatymams. Turime tiek daug laiko viskam nuveikti! O vakare, po prisistatymų, neapsieisime be krikštynų bei slaptos užduoties stovyklos metu.

Tikriems gimnastams rytinė rutina nebaisi – rytinė mankšta, čempionų pusryčiai ir gaivinantis vanduo vėl žadins stovyklautojus! Tai diena, kurios metu bus tiek sporto, kiek olimpiada dar nematė. O vakare, jeigu stovyklos dalyviai sutelks bendras jėgas ir išspręs stovyklos slaptąją užduotį, stovyklautojų laukia komandinis apdovanojimas!

Iškart po rytinės rutinos prasidės bureliai, o popiet Marius Praniauskas, daugkartinis Mažeikių gatvės gimnastų varžybų nugalėtojas ir prizininkas atvyks stovyklautojus pamokyti gatvės gimnastikos. Su mumis jis praleis daugiau nei pusdienį, todėl kiekvienas turės galimybę tiek išmokti kažką naujo, tiek pabendrauti su šia pozityvia asmenybe.

Jos metu rytas nesiskirs nuo kitų. Mes jau baigiame išsiugdyti discipliną sportuoti ryte ir šypsotis! Tai diena skirta prisiminti nueitą 6 metų Mažeikių gatvės gimnastų kelią. Pristatysime organizaciją, jos veiklą, savanorystės galimybes. Vakare laukia laužas: gitara ir mėnesiena jungs stovyklautojus į vieną puikų prisiminimą!

Ryte kylame ir toliau kartu mankštintis, praustis ir stipriai papusryčiauti, nes artėja įspūdžių kupina diena! Po ryto veiklų, popiet, į svečius atvyksta Žemaitijos Skautai su savo įtraukiančia programa apie išgyvenimą ir pagrindinius skautavimo principus. Vakarui esame paruošę ypatingą dovaną stovyklautojams. Tik dalyviai sužinos kokia ji.

Priešpaskutinės dienos rytas nesiskirs nuo kitų, nebent atsikėlimo laiku. Paskutinės dienos popietė bus skirta edukacijai apie mitybą bei asmeninio mitybos plano susistatymui. O vakaras skirtas jums ir jūsų draugams paskutiniam pasisedėjimui prie laužo ar būriuose.

Paskutinį stovyklos rytą kartosime visos savaitės rutiną. Tuomet, atliksime paskutinę treniruotę bei eisime aptarti stovyklos. Popiet, tvarkysimės ir keliausime namo.

STOVYKLOS DALYVIO INFORMACIJA:

STOVYKLOS DALYVIO TĖVŲ/GLOBĖJŲ INFORMACIJA: