Tai pradedančiųjų, ar tik ką susidomėjusių gatvės gimnastika, stovykla, skirta 8 – 13 metų amžiaus vaikams. Stovyklos trukmė: 7 dienos – nuo penktadienio vakaro iki kito penktadienio vakaro. Visos stovyklos metu bus sprendžiamos keturių stichijų – vandens, žemės, oro ir ugnies, užduotys. Kiekviena stovyklos diena susideda iš mankštos, būrelių, kviestinio svečio paskaitos ir organizatorių paruoštos programos.

Maitinimas – 3, sotūs kartai per dieną – pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
Apgyvendinimas – bendrose talpiose kareiviškose palapinėse.
Merginų ir vaikinų grupės apgyvendintos skirtingose palapinėse.

KAINA: 120 €
Data: Liepos 05 – 12 dienomis
Adresas: Mažeikių raj., Bružų km., Tirkšlių g. 76

Stovyklos metu organizuojami būreliai, aktyvios / fizinės veiklos, tobulinami komandiniai, kooperavimosi įgūdžiai. Rengiamos sportinės olimpiados, estafetės, telentų vakarai. Vakarais renkamės prie bendro laužo gitaros muzikiniame fone, bendraujame, aptariame dienos įspūdžius, spėliojame šaradas. Vienas vakaras skirtas filmui po atviru dangumi. Stovyklos dienotvarkės griežtos, taip laviname stovyklautojų discipliną.

IŠSAMŪS KIEKVIENOS STOVYKLOS DIENOS APRAŠYMAI JAU NETRUKUS!

Sutiksime jus ir aprodysime stovyklą, bendrausime būriuose, aptarsime artėjančių dienų veiklas. Tikimės, kad jau pirmą vakarą surasi naujų draugų! Ir kad entuziazmas leis ramiai sulaukti rytojaus, kuris bus kupinas nuotykių!

Tai pirmoji užduotis, kuri mums kasdienybė, o jums gali pasirodyti iššūkis. Rytinė mankšta, sveiki pusryčiai ir gaivus vanduo – tai derinys, kuris jus pažadins visai dienai! Būtinai aptarsime stovyklos taisykles bei turėsime pirmąją gimnastikos treniruotę – supažindinsime su pagrindais ir kiekvieną išmokysime kažką naujo. Antroje dienos pusėje mus aplankys Gabijos Šaulių kuopa su prisistatymu ir užduotimis, kurias paruošė būtent Jums! Vakare neapsieisime be krikštynų bei slaptos užduoties stovyklos metu.

Tikriems gimnastams rytinė rutina nebaisi – rytinė mankšta, čempionų pusryčiai ir gaivinantis vanduo vėl žadins stovyklautojus! Tai diena, kurios metu bus tiek sporto, kiek olimpiada dar nematė. O vakare, jeigu stovyklos dalyviai sutelks bendras jėgas ir išspręs stovyklos slaptąją užduotį, stovyklautojų laukia komandinis apdovanojimas!

Paskutinės dienos rytas niekuo nesiskirs nuo praėjusių. Iškart po rytinės rutinos prasidės bureliai, o popiet Vitalijus Limontas, komandų ir individualių atletų treneris, kinozeterapeutas, skaitys paskaitą apie sportą bei praves užsiėmimus.

STOVYKLOS DALYVIO INFORMACIJA:

STOVYKLOS DALYVIO TĖVŲ/GLOBĖJŲ INFORMACIJA: