APIE MUS

Nuo 2012 metų veikianti Mažeikių gatvės gimnastų bendruomenė organizuoja kasmetinius gatvės gimnastikos renginius Mažeikių mieste. Spontaniškai susibūrusi entuziastų grupėlė pradėjo ne tik kartu sportuoti, tačiau ir organizuoti bendrus renginius. Po penkerių metų jaunuoliai įkūrę asociaciją pavadintą „Mažeikių gatvės gimnastai“ toliau organizuoja įvairias sportines veiklas miesto gyventojams bei kviečia prisijungti jaunimą.

Bendruomenės komanda kiekvieną organizuoja miesto jaunimui bei suaugusiems asmenims bendrąsias treniruotes, kurios yra nemokamos. Šeštadienio treniruotės prasideda ankstyvą pavasarį ir baigias vėlyvą rudenį. Treniruotės iš esmės yra skirtos bendram pasirengimui bei sportui lauko sąlygomis ant skersinio bei su savo kūno svoriu. Trečiadienio treniruotės, kurios vyksta vasarą, išsiskiria savo vieta – tai paplūdimys, kuriame vyksta crossfit tipo treniruotės. Čia sportininkai išbando save smėlyje, o po treniruotės vėsiame upės vandenyje.

Be treniruočių ir varžybų organizuojame ir vasaros sportines stovyklas, kuriose jaunimas iki 18 m. atitrūksta į iššūkių ir nuotykių kupiną gamtą. Užmiestyje esančioje sodyboje organizuojamoje stovykloje dalyviai susipažįsta su sveika gyvensena, alkoholio prevencija, gatvės gimnastika ir kitomis sporto šakomis. Taip pat, susiranda naujų draugų ir bendraminčių iš kitų miestų. Jauki draugų atmosfera visada sukuria norą čia grįžti vėl.

KŽ
Klaudas Žylė

HR KOORDINATORIUS

EK
Edgaras Kontrimas

PREZIDENTAS

MK FOTO
Marius Kazlauskas

VICE PREZIDENTAS

NARIAI
Lukas Buta
Edvinas Buta
Paulina Vinčaitė
Mantas Šiaulys
Goda Vaitkutė
Rokas Bertašius
Dainius Galdikas
Aurimas Baliutis
Edmundas Kalinauskas
Ugnė Mikalauskaitė
Renaldas Popovas
Justina Gurauskaitė